29. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları 10 Ekim’de ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda, Daimi sanatçımız Fazıl Say Resitali konseri ile başlıyor. Müzik Buluşmalarımız kapsamında 17 Ekim’de genç yetenek Emir İlgen, Bach, Beethoven,Chopin ve Debussy’nin eserlerinden oluşan bir program ile ENKA Sahnesine konuk oluyor.

10 Ekim-25 Aralık tarihleri arasında sürecek buluşmalar kapsamında 20 yılı aşan müzik kariyeriyle ses sanatçısı, söz yazarı ve besteci Mirkelam, Ankara’nın ilk ve tek kadrolu profesyonel sanatçılarından kurulu özel oda orkestrası Orkestra Akademik Başkent ve duyarlı bir yorum gücü ile donatılmış olağandışı bir sanatçı” olarak tanımlanan dünyaca ünlü Gülsin Onay, Tango müziğini bambaşka ve yepyeni bir bakış açısıyla  yorumlayan PIATANGO & Jülide Özçelik, adıyla yaptığı işin bu kadar uyum  sağladığı Barış İçin Müzik Orkestrası, Türkiye’nin en yetenekli, en uyumlu ve aynı zamanda da en eğlenceli dörtlüsü Borusan Quartet, piyano virtüözü Gökhan Aybulus, “Dört Bir Yandan” adlı konserleri ile Seran Bilgi & Piyanist Burçin Büke, yüzlerce şarkı üretti, binlerce şarkı yorumladı, yüzü aşkın sanat ödülünün sahibi oldu, müzikaller, televizyon programları, sinema filmleri, binlerce konserle geçen 48 yıl ve unutulmaz şarkıları ile Erol Evgin ve kapanış konseri şef Masis Aram Gözbek yönetiminde Boğaziçi Caz Korosu – Yılbaşı Konseri ile siz seyircilerimizi buluşturuyoruz.

19 Kasım Paz. 11:30

Barış İçin Müzik Orkestrası Neşeli Pazarlar

Konser @Dr. Clinton Vickers Sanat Galerisi Tam: 30 TL

ekle 2017-11-19 11:30:00 2017-11-19 12:30:00 Europe/Istanbul Barış İçin Müzik Orkestrası - Neşeli Pazarlar Bu orkestranın tamamı çocuklardan oluşuyor! Düzenli olarak ENKA Kültür Sanat Buluşmalarında tüm çocukların ücretsiz olarak dinlediği ve seyrettiği 'Barış İçin Müzik' Orkestrası, El Sistema ve Sistema Europe programlarının Türkiye yürütücüsü olarak, karşılık beklemeden yüzlerce imkanı sınırlı çocuğa evrensel ve çok sesli müzik eğitimi veriyor. Çocuklarınızla beraber harika bir pazar günü geçirebileceğiniz bu konser, aynı zamanda küçüklerin içi[...] Dr. Clinton Vickers Sanat Galerisi ENKA Kültür Sanat info@enkasanat.org

Bu orkestranın tamamı çocuklardan oluşuyor! Düzenli olarak ENKA Kültür Sanat Buluşmalarında tüm çocukların ücretsiz olarak dinlediği ve seyrettiği ‘Barış İçin Müzik’ Orkestrası, El Sistema ve Sistema Europe programlarının Türkiye yürütücüsü olarak, karşılık beklemeden yüzlerce imkanı sınırlı çocuğa evrensel ve çok sesli müzik eğitimi veriyor. Çocuklarınızla beraber harika bir pazar günü geçirebileceğiniz bu konser, aynı zamanda küçüklerin içindeki yaratıcılık hevesini uyandıran, faydalı bir ilham kaynağı.

*5-16 yaş arası çocuklara ücretsiz.