Sahnede insan manzaraları…

Gün gelir insan kendisini bulur perdenin orta yerinde… Koca bir ayna durur karşısında, ışıkların ortasında. Yaşadığı duygular, girdiği haller ve kapıldığı arzuların hepsi bir öyküye toplanır. Güldüğü kendi komikliğinedir, ağladığı kendi haline… Sevinçleri neşeleri de öyle, düşündükleri bildikleri de…

Tiyatro Buluşmaları bu yıl insanın yaşam yolculuğundan uçsuz bucaksız manzaralar sergiliyor. Ruhun, aklın ve duyguların onca haliyle, bedenin türlü suretiyle bezeli manzaralar… Kimileri kişiliğin kırılgan, puslu hallerinden cesarete ve yüceliğe açılıyor, kimi kaygılı bir geceden ümitli bir sabaha kavuşuyor, kimiyse heyecan rüzgârlarıyla coşup bilgeliğin sularında duruluyor …ve insan öyküleri bu yolculukta okunan bir kitapsa, her sayfası çok mana taşıyor.

17 Şubat Cts. 11:30

Barış için Müzik Orkestrası & The Nucleo Project

Konser @ENKA İbrahim Betil Oditoryumu Tam: 40 TL

ekle 2018-02-17 11:30:00 2018-02-17 12:30:00 Europe/Istanbul Barış için Müzik Orkestrası & The Nucleo Project Sanat sevgisi ailede başlıyor... Sanatın rengarenk dünyasını çocuklara hediye etmenin yoluysa erken yaşta yakınlaştırmaktan geçiyor. İşte Barış için Müzik orkestrası tam da bunu yapıyor. Sosyal ve ekonomik imkanları kısıtlı çocuklara ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi olanağı sağlayan Barış için Müzik Vakfı, hem gencecik ve keşfedilmeyi bekleyen yetenekleri hem de küçük yaştaki kaliteli müzik dinleyicilerini çatısı altında topluyor. Tamamı çocukla[...] ENKA İbrahim Betil Oditoryumu ENKA Kültür Sanat info@enkasanat.org

Sanat sevgisi ailede başlıyor… Sanatın rengarenk dünyasını çocuklara hediye etmenin yoluysa erken yaşta yakınlaştırmaktan geçiyor. İşte Barış için Müzik orkestrası tam da bunu yapıyor. Sosyal ve ekonomik imkanları kısıtlı çocuklara ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi olanağı sağlayan Barış için Müzik Vakfı, hem gencecik ve keşfedilmeyi bekleyen yetenekleri hem de küçük yaştaki kaliteli müzik dinleyicilerini çatısı altında topluyor. Tamamı çocuklardan oluşan orkestrasıyla Barış için Müzik, giderek dünyayı ve Türkiye’yi kucaklayan uluslararası bir oluşum haline gelmeye başladı. El Sistema Venezuela ile “Dostluk Anlaşması” imzalayan ve Sistema Europe’un kurucu üyelerinden olan Barış için Müzik, bu yıl Sistema England ile birlikte çalışarak “The Nucleo Project” oluşumunu ülkemize getiriyor. The Nucleo Project’in en yetenekli 8 müzisyen çocuğunun da katılacağı bu eğlenceli konser deneyimini ailecek yaşayın!

* ENKA Kültür Sanat Buluşmalarında tüm çocukların ücretsiz seyrettiği ‘Barış için Müzik Orkestrası’, El Sistema ve Sistema Europe programlarının Türkiye yürütücüsü olarak karşılık beklemeden yüzlerce imkanı sınırlı çocuğa evrensel ve çok sesli müzik eğitimi veriyor.

*Konser, 5-16 yaş arası izleyicilere ücretsizdir. Mekan kapasitesi sınırlı olduğundan, rezervasyon@enkasanat.org adresinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.