29. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları 10 Ekim’de ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda, Daimi sanatçımız Fazıl Say Resitali konseri ile başlıyor. Müzik Buluşmalarımız kapsamında 17 Ekim’de genç yetenek Emir İlgen, Bach, Beethoven,Chopin ve Debussy’nin eserlerinden oluşan bir program ile ENKA Sahnesine konuk oluyor.

10 Ekim-25 Aralık tarihleri arasında sürecek buluşmalar kapsamında 20 yılı aşan müzik kariyeriyle ses sanatçısı, söz yazarı ve besteci Mirkelam, Ankara’nın ilk ve tek kadrolu profesyonel sanatçılarından kurulu özel oda orkestrası Orkestra Akademik Başkent ve duyarlı bir yorum gücü ile donatılmış olağandışı bir sanatçı” olarak tanımlanan dünyaca ünlü Gülsin Onay, Tango müziğini bambaşka ve yepyeni bir bakış açısıyla  yorumlayan PIATANGO & Jülide Özçelik, adıyla yaptığı işin bu kadar uyum  sağladığı Barış İçin Müzik Orkestrası, Türkiye’nin en yetenekli, en uyumlu ve aynı zamanda da en eğlenceli dörtlüsü Borusan Quartet, piyano virtüözü Gökhan Aybulus, “Dört Bir Yandan” adlı konserleri ile Seran Bilgi & Piyanist Burçin Büke, yüzlerce şarkı üretti, binlerce şarkı yorumladı, yüzü aşkın sanat ödülünün sahibi oldu, müzikaller, televizyon programları, sinema filmleri, binlerce konserle geçen 48 yıl ve unutulmaz şarkıları ile Erol Evgin ve kapanış konseri şef Masis Aram Gözbek yönetiminde Boğaziçi Caz Korosu – Yılbaşı Konseri ile siz seyircilerimizi buluşturuyoruz.

21 Kasım Sal. 20:30

Borusan Quartet & Gökhan Aybulus

Konser @ENKA İbrahim Betil Oditoryumu Fiyat: 50 TL

ekle 2017-11-21 20:30:00 2017-11-21 21:30:00 Europe/Istanbul Borusan Quartet & Gökhan Aybulus Türkiye’nin uluslararası festivallerde en çok davet alan, en tanınmış, en yetenekli, en uyumlu ve aynı zamanda da en eğlenceli dörtlüsü Borusan Quartet, piyano virtüözü Gökhan Aybulus ile ENKA sahnesinde sizlerle buluşuyor. Borusan Quartet’i, 1. kemanda Esen Kıvrak, 2. kemanda Olgu Kızılay, viyolada Efdal Altun ve viyolonselde Çağ Erçağ oluşturuyor. Çaykovski Konservatuarı’ndan doktora çalışmalarıyla mezun olan Gökhan Aybulus Rusya’da birçok yarışm[...] ENKA İbrahim Betil Oditoryumu ENKA Kültür Sanat info@enkasanat.org

Türkiye’nin uluslararası festivallerde en çok davet alan, en tanınmış, en yetenekli, en uyumlu ve aynı zamanda da en eğlenceli dörtlüsü Borusan Quartet, piyano virtüözü Gökhan Aybulus ile ENKA sahnesinde sizlerle buluşuyor.

Borusan Quartet’i, 1. kemanda Esen Kıvrak, 2. kemanda Olgu Kızılay, viyolada Efdal Altun ve viyolonselde Çağ Erçağ oluşturuyor.

Çaykovski Konservatuarı’ndan doktora çalışmalarıyla mezun olan Gökhan Aybulus Rusya’da birçok yarışmada derece almış, uluslararası festivallerde yurt içi ve yurtdışı bir çok ülkede orkestralı ya da solo konserler vermiş, uluslararası yarışmalarda jüri üyeliği yapmıştır. 2012 yılında doçentlik ünvanı alan Aybulus Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda öğretim üyeliği yapmaktadır.