AyşeDeniz Gökçin

Konser / Oditoryum

Tam : 60 TL

ekle 2019-11-26 20:30:00 2019-11-26 21:30:00 Avrupa/İstanbul AyşeDeniz Gökçin AyşeDeniz Gökçin pek azımıza nasip olan doğuştan gelen üstün müzik yeteneğini piyanonun diliyle konuşturmayı başaran sanatçılardan. Klasik müziğin usta isimlerinin piyano çalış stillerini 20. yüzyılın rock klasiklerine eserlerine uygulayan Gökçin, yenilikçi vizyonuyla tüm dünyada alkış toplamaya devam ediyor. 2019’un ilk günlerinde besteci kimliği altında yayımladığı son albümü "Earth Prelude" ile İngiltere, Amerika, Türkiye ve İtalya’da klasik m[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

AyşeDeniz Gökçin pek azımıza nasip olan doğuştan gelen üstün müzik yeteneğini piyanonun diliyle konuşturmayı başaran sanatçılardan. Klasik müziğin usta isimlerinin piyano çalış stillerini 20. yüzyılın rock klasiklerine eserlerine uygulayan Gökçin, yenilikçi vizyonuyla tüm dünyada alkış toplamaya devam ediyor.

2019’un ilk günlerinde besteci kimliği altında yayımladığı son albümü “Earth Prelude” ile İngiltere, Amerika, Türkiye ve İtalya’da klasik müzik listelerinde ilk 10’a girmeyi başaran AyşeDeniz Gökçin, klasik ile modern müziği buluşturduğu repertuvarıyla 26 Kasım Salı akşamı ENKA Oditoryumu’na konuk oluyor. Bu çizgi dışı performansa tanıklık etmek isteyenler konser tarihini şimdiden ajandalarına not almalı.