Barabar

Konser / Açıkhava

1. Kategori : 60 TL • 2. Kategori : 50 TL • Öğrenci : 40 TL

ekle 2019-07-09 21:15:00 2019-07-09 22:15:00 Avrupa/İstanbul Barabar Bu toprakların müziğine, sahne tozunu alnına sürmüş oyuncu Serkan Keskin ve Taner Ölmez’in müzisyen, yapımcı, aranjör olan Fırat İkisivri ile hayata geçirdiği Barabar’a kulak vermek ister misiniz? Çekirdek üçlüye dahil olan müzik profesyonelleriyle sahneye taşınan grup, Türk Halk Müziği eserlerini batı enstrümanları ve altyapısıyla düzenleyerek bildikleri yoldan eşe dosta, yani bizlere sesleniyor. Geçtiğimiz ocak ayında “Memleket Nere?” isimli ilk a[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

Bu toprakların müziğine, sahne tozunu alnına sürmüş oyuncu Serkan Keskin ve Taner Ölmez’in müzisyen, yapımcı, aranjör olan Fırat İkisivri ile hayata geçirdiği Barabar’a kulak vermek ister misiniz? Çekirdek üçlüye dahil olan müzik profesyonelleriyle sahneye taşınan grup, Türk Halk Müziği eserlerini batı enstrümanları ve altyapısıyla düzenleyerek bildikleri yoldan eşe dosta, yani bizlere sesleniyor.

Geçtiğimiz ocak ayında “Memleket Nere?” isimli ilk albümünü yayımlayan Barabar, “Feridem”, “Aman Of”, “Köprüden Geçti Gelin”, “Kanadım Değdi Sevdaya” gibi halk müziği eserlerini yeniden yorumladı. 9 Temmuz Salı akşamı, Barabar ile Anadolu’yu diyar diyar dolaşmak isteyenleri ENKA Açıkhava Tiyatrosu’na davet ediyoruz.