Barış için Müzik Orkestrası

Konser / Açıkhava

Tam: 30 TL

ekle 2019-07-25 16:00:00 2019-07-25 17:00:00 Avrupa/İstanbul Barış için Müzik Orkestrası - Kurulduğu günden bu yana pek çok yıldız ismi ağırlayan ENKA Açıkhava Tiyatrosu, yine yetenekli eller ve kocaman hayallere sahnesini açıyor. Heyecanını ve hevesini birleştirmiş çocuklardan oluşan Barış için Müzik Orkestrası’nın umut dolu konseri için tarihe şimdiden not düşmeli. Düzenli olarak ENKA'da konser veren, Mimar Mehmet Selim Baki tarafından 2005 yılında kurulan Barış için Müzik, bir gençlik hayalinden yola çıkarak bugüne kadar farklı formatlar[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

Kurulduğu günden bu yana pek çok yıldız ismi ağırlayan ENKA Açıkhava Tiyatrosu, yine yetenekli eller ve kocaman hayallere sahnesini açıyor. Heyecanını ve hevesini birleştirmiş çocuklardan oluşan Barış için Müzik Orkestrası’nın umut dolu konseri için tarihe şimdiden not düşmeli.

Düzenli olarak ENKA’da konser veren, Mimar Mehmet Selim Baki tarafından 2005 yılında kurulan Barış için Müzik, bir gençlik hayalinden yola çıkarak bugüne kadar farklı formatlarda dünya çapında pek çok konsere imza attı. Müzikle geleceği aydınlatan çocuklardan oluşan Barış için Müzik Orkestrası, 25 Temmuz Perşembe günü ENKA Açıkhava Tiyatrosu’na yerleşiyor.

Konser 5-16 yaş arası tüm çocuklara ücretsizdir.