Barış için Müzik Orkestrası

Konser / Açıkhava

Tam: 30 TL

ekle 2019-08-27 16:00:00 2019-08-27 17:00:00 Avrupa/İstanbul Barış için Müzik Orkestrası Heyecan ve tutku vazgeçilmezimiz. Her dönem sahnemizde ağırlamaktan mutluluk duyduğumuz Barış için Müzik Orkestrası, bir kez daha açık havada yediden yetmişe uzanan klasik müzikseverleri mest etmeye hazırlanıyor. Mimar Mehmet Selim Baki tarafından 2005 yılında kurulan Barış için Müzik Orkestrası, sosyal ve ekonomik olanakları kısıtlı çocukların sanatsal yaşama katılım hakkı önündeki engelleri kaldırmaya ve müzik duyarlılığının kazanılmasına olanak [...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

Heyecan ve tutku vazgeçilmezimiz. Her dönem sahnemizde ağırlamaktan mutluluk duyduğumuz Barış için Müzik Orkestrası, bir kez daha açık havada yediden yetmişe uzanan klasik müzikseverleri mest etmeye hazırlanıyor.

Mimar Mehmet Selim Baki tarafından 2005 yılında kurulan Barış için Müzik Orkestrası, sosyal ve ekonomik olanakları kısıtlı çocukların sanatsal yaşama katılım hakkı önündeki engelleri kaldırmaya ve müzik duyarlılığının kazanılmasına olanak sağlıyor. Müziği daha fazla çocuğa ulaştırma amacıyla yoluna devam eden Barış İçin Müzik Orkestrası, 27 Ağustos Salı günü yeniden ENKA Açıkhava Tiyatrosu’na konuk olacak. Bu konserin 5-16 yaş arası tüm çocuklara ücretsiz olduğunu unutmayın.

 5-16 yaş arası izleyiciler için ücretsiz.