15 Ağustos Çar. 00:00

Barış için Müzik Orkestrası ─ II

Konser / Açıkhava

Tam / Adult: 10 TL

ekle 2018-08-15 00:00:00 2018-08-15 01:00:00 Avrupa/İstanbul Barış için Müzik Orkestrası ─ II TR Yetenekli eller, rengarenk hayaller ve tertemiz kalplerden çıkan müziğin en saf halini dinlemeye hazır mısınız? Bu sefer hayatını adamış müzisyenler yerine heyecanını ve hevesini birleştirmiş çocuklardan oluşan Barış İçin Müzik Orkestrası’na kulak vereceğiz. Sosyal ve ekonomik olanakları kısıtlı çocuklara ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi sağlamak amacıyla kurulan Barış İçin Müzik Vakfı, erken yaşta yeteneklerin keşfedilmesine ve müzik duyarlı[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR Yetenekli eller, rengarenk hayaller ve tertemiz kalplerden çıkan müziğin en saf halini dinlemeye hazır mısınız? Bu sefer hayatını adamış müzisyenler yerine heyecanını ve hevesini birleştirmiş çocuklardan oluşan Barış İçin Müzik Orkestrası’na kulak vereceğiz. Sosyal ve ekonomik olanakları kısıtlı çocuklara ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi sağlamak amacıyla kurulan Barış İçin Müzik Vakfı, erken yaşta yeteneklerin keşfedilmesine ve müzik duyarlılığının kazanılmasına olanak sağlıyor. Benzer amaçlarla 43 yıl önce Venezuela’da hayata geçirilen El Sistema ile 2014 yılında “Dostluk Anlaşması” imzalayan ve Sistema Europe oluşumunun kurucu üyelerinden olan Barış İçin Müzik Vakfı çatısı altında eğitim alan genç müzisyenler her yıl farklı ülkelerde katıldıkları konserler ile dünya çocuklarına klasik müzikle sesleniyor. Minik ellerin ve umut dolu kalplerin yıldız olduğu bu konsere çocuklarınızla birlikte katılıp onların geleceklerine ve hayallerine ışık tutabilirsiniz.

* 5-16 yaş arası çocuklara ücretsiz.

*Etkinlikte yerler numarasızdır.

EN The purest form of music will pour out of talented hands, colorful dreams and pure hearts for you to enjoy.  A handful of whimsical children will replace the masters and dedicated musicians on stage as the “Barış için Müzik Orkestrası” (Music Orchestra for Peace). The “Barış için Müzik” foundation has been providing under-privileged kids with a musical education and offering them the necessary means to discover and develop their talents and musical sensibilities. Signing a “Friendship Agreement” in 2014 with El Sistema, a similar foundation in Venezuela and being one of the founding members of “Sistema Europe”, musicians under this roof have been playing concerts all around world reaching children through classical music. You can shed a light to their dreams joining us on this night where tiny hands and hope-filled hearts are the stars.

Adult : 15 tl, 5 to 16 ages free of charge.