Barış için Müzik Orkestrası & The Nucleo Project

Konser / Oditoryum

Tam: 40 TL

ekle 2018-02-17 11:30:00 2018-02-17 12:30:00 Avrupa/İstanbul Barış için Müzik Orkestrası & The Nucleo Project Sanat sevgisi ailede başlıyor... Sanatın rengarenk dünyasını çocuklara hediye etmenin yoluysa erken yaşta yakınlaştırmaktan geçiyor. İşte Barış için Müzik orkestrası tam da bunu yapıyor. Sosyal ve ekonomik imkanları kısıtlı çocuklara ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi olanağı sağlayan Barış için Müzik Vakfı, hem gencecik ve keşfedilmeyi bekleyen yetenekleri hem de küçük yaştaki kaliteli müzik dinleyicilerini çatısı altında topluyor. Tamamı çocukla[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

Sanat sevgisi ailede başlıyor… Sanatın rengarenk dünyasını çocuklara hediye etmenin yoluysa erken yaşta yakınlaştırmaktan geçiyor. İşte Barış için Müzik orkestrası tam da bunu yapıyor. Sosyal ve ekonomik imkanları kısıtlı çocuklara ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi olanağı sağlayan Barış için Müzik Vakfı, hem gencecik ve keşfedilmeyi bekleyen yetenekleri hem de küçük yaştaki kaliteli müzik dinleyicilerini çatısı altında topluyor. Tamamı çocuklardan oluşan orkestrasıyla Barış için Müzik, giderek dünyayı ve Türkiye’yi kucaklayan uluslararası bir oluşum haline gelmeye başladı. El Sistema Venezuela ile “Dostluk Anlaşması” imzalayan ve Sistema Europe’un kurucu üyelerinden olan Barış için Müzik, bu yıl Sistema England ile birlikte çalışarak “The Nucleo Project” oluşumunu ülkemize getiriyor. The Nucleo Project’in en yetenekli 8 müzisyen çocuğunun da katılacağı bu eğlenceli konser deneyimini ailecek yaşayın!

* ENKA Kültür Sanat Buluşmalarında tüm çocukların ücretsiz seyrettiği ‘Barış için Müzik Orkestrası’, El Sistema ve Sistema Europe programlarının Türkiye yürütücüsü olarak karşılık beklemeden yüzlerce imkanı sınırlı çocuğa evrensel ve çok sesli müzik eğitimi veriyor.

*Konser, 5-16 yaş arası izleyicilere ücretsizdir. Mekan kapasitesi sınırlı olduğundan, rezervasyon@enkasanat.org adresinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.