Barış için Müzik Orkestrası Neşeli Pazarlar

Konser / Oditoryum

Tam: 30 TL • 5-16 yaş çocuklar: Ücretsiz

ekle 2015-11-22 11:30:00 2015-11-22 12:30:00 Avrupa/İstanbul Barış için Müzik Orkestrası - Neşeli Pazarlar Düzenli olarak ENKA Kültür Sanat Buluşmalarında tüm çocukların ücretsiz olarak dinlediği ve seyrettiği bu özel orkestra ile yine Pazarımıza Neşe katıyoruz. 2005 yılında kurulan Barış İçin Müzik, karşılıksız müzik eğitimi olanağı sağlamak amacıyla, El Sistema ve Sistema Europe programlarının Türkiye yürütücüsü olarak yüzlerce imkanı sınırlı çocuğa evrensel ve çok sesli müzik eğitimi vermeye devam ediyor. Kurulduğu semtin dokusuyla bütünl[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

Düzenli olarak ENKA Kültür Sanat Buluşmalarında tüm çocukların ücretsiz olarak dinlediği ve seyrettiği bu özel orkestra ile yine Pazarımıza Neşe katıyoruz.

2005 yılında kurulan Barış İçin Müzik, karşılıksız müzik eğitimi olanağı sağlamak amacıyla, El Sistema ve Sistema Europe programlarının Türkiye yürütücüsü olarak yüzlerce imkanı sınırlı çocuğa evrensel ve çok sesli müzik eğitimi vermeye devam ediyor.

Kurulduğu semtin dokusuyla bütünleşen, çocukların ve ailelerin aktif katılımıyla sosyal bir merkez haline gelen Barış İçin Müzik Vakfı, eğitim faaliyetlerini Barış İçin Müzik Orkestrası, Barış İçin Müzik Korosu ve Barış İçin Müzik Üflemeliler Topluluğu olmak üzere üç toplulukta sürdürüyor.

Geleceğin sanatçıları, imkan verildiğinde neler başarabileceklerini göstermek üzere, geleceğin dinleyicisiyle ENKA sahnesinde buluşuyor.