Borusan Quartet ve Gökhan Aybulus

Konser / Oditoryum

Tam: 50 TL

ekle 2015-11-02 20:30:00 2015-11-02 21:30:00 Avrupa/İstanbul Borusan Quartet ve Gökhan Aybulus Türkiye’nin uluslararası festivallerde en çok davet alan, en tanınmış, en yetenekli, en uyumlu ve aynı zamanda da en eğlenceli dörtlüsü Borusan Quartet, piyano virtüözü Gökhan Aybulus ile ENKA sahnesinde sizlerle buluşuyor. Borusan Quartet’i, 1. kemanda Esen Kıvrak, viyolonselde Çağ Erçağ, 2. kemanda Olgu Kızılay ve viyolada Efdal Altun oluşturuyor. Çaykovski Konservatuarı’ndan doktora çalışmalarıyla mezun olan Gökhan Aybulus Rusya’da birçok yarışm[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

Türkiye’nin uluslararası festivallerde en çok davet alan, en tanınmış, en yetenekli, en uyumlu ve aynı zamanda da en eğlenceli dörtlüsü Borusan Quartet, piyano virtüözü Gökhan Aybulus ile ENKA sahnesinde sizlerle buluşuyor.

Borusan Quartet’i, 1. kemanda Esen Kıvrak, viyolonselde Çağ Erçağ, 2. kemanda Olgu Kızılay ve viyolada Efdal Altun oluşturuyor.

Çaykovski Konservatuarı’ndan doktora çalışmalarıyla mezun olan Gökhan Aybulus Rusya’da birçok yarışmada derece almış, uluslararası festivallerde yurt içi ve yurtdışı bir çok ülkede orkestralı ya da solo konserler vermiş, uluslararası yarışmalarda jüri üyeliği yapmıştır. 2012 yılında doçentlik ünvanı alan Aybulus Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda öğretim üyeliği yapmaktadır.

Borusan Quartet ve Gökhan Aybulus eşliğinde D.Shostakovich ve Ulvi Cemal Erkin ile buluşuyoruz.

D. Shostakovich
Piyanolu Beşli sol minör Op.57 | 
Prelude, Fugue, Scherzo, Intermezzo, Finale

Ulvi Cemal Erkin
Piyanolu Beşli
Moderato, Adagio Mesto, Ritmico Energico, Allegro Vivo