Bülent Ortaçgil

Konser / Oditoryum

Tam: 50 TL

ekle 2015-11-16 20:30:00 2015-11-16 21:30:00 Avrupa/İstanbul Bülent Ortaçgil Şarkılarına kendi albümlerinden, ya da diğer ünlü sanatçıların yorumlarından ve 70’li yılların sevilen filmlerinden aşina olduğumuz ünlü gitarist, şarkıcı ve besteci Bülent Ortaçgil Müzik Buluşmalarımızda bizlere beraber şarkılarını söylemeye geliyor. Ortaçgil’in tarzı, kariyerinin başlangıcında Beatles, Cat Stevens, Donovan ve Bob Dylan gibi şarkıcı ve grupların etkisiyle şekillendi ve Fikret Kızılok, Sezen Aksu, Teoman, Zuhal Olcay ve daha bir[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

Şarkılarına kendi albümlerinden, ya da diğer ünlü sanatçıların yorumlarından ve 70’li yılların sevilen filmlerinden aşina olduğumuz ünlü gitarist, şarkıcı ve besteci Bülent Ortaçgil Müzik Buluşmalarımızda bizlere beraber şarkılarını söylemeye geliyor.

Ortaçgil’in tarzı, kariyerinin başlangıcında Beatles, Cat Stevens, Donovan ve Bob Dylan gibi şarkıcı ve grupların etkisiyle şekillendi ve Fikret Kızılok, Sezen Aksu, Teoman, Zuhal Olcay ve daha birçok ünlü sanatçıyla beraber albüm ve konser çalışmaları yaptı.

Benimle Oynar mısın? Olmalı mı Olmamalı mı? gibi hafızalarımızda yer etmiş bir çok şarkıya imzasını attı ve şu anda müzik yapan birçok rock grubunun da esin kaynağı oldu.

Hepimizin şarkılarını ezbere bildiği; ruhumuzla oynamaya gelen besteci, gitarist ve yorumcu Bülent Ortaçgil’le ENKA ‘da Buluşuyoruz.