19 Temmuz Per. 00:00

Darkest Hour / En Karanlık Saat IMDb 7,4/10

Film / Açıkhava

Tam / Adult: 10 TL

ekle 2018-07-19 00:00:00 2018-07-19 01:00:00 Avrupa/İstanbul Darkest Hour / En Karanlık Saat - IMDb 7,4/10 TR Film, İkinci Dünya Savaşı'nın ilk yıllarında Winston Churchill'in, Hitler'in ordusuna karşı verdiği mücadeleyi anlatır. Churchill, hayatının belki de en büyük sınavından geçecektir. Hayatında zor ve geri dönüşü olmayan ikilemlerden birini yaşar. Ya Nazi Almanyası ile barışçıl bir antlaşma yolu bulmaya çalışmalıdır ya da milletinin bağımsızlığı ve idealleri için Nazilerin karşısında sımsıkı durmalıdır. Durdurulamaz Nazi güçleri Batı Avrupa'[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR Film, İkinci Dünya Savaşı’nın ilk yıllarında Winston Churchill’in, Hitler’in ordusuna karşı verdiği mücadeleyi anlatır. Churchill, hayatının belki de en büyük sınavından geçecektir. Hayatında zor ve geri dönüşü olmayan ikilemlerden birini yaşar. Ya Nazi Almanyası ile barışçıl bir antlaşma yolu bulmaya çalışmalıdır ya da milletinin bağımsızlığı ve idealleri için Nazilerin karşısında sımsıkı durmalıdır. Durdurulamaz Nazi güçleri Batı Avrupa’da ilerlerken ve istila tehdidi kapıdayken, bir yanda şüpheci bir Kral, bir yanda da kendisi karşıtı planlar yapan partisi varken Churchill bu zor zamanlarda dik durmalı, bir ulusu ayağa kaldırmalı ve dünya tarihinin ilerleyişini değiştirmelidir.

Yönetmen: Joe Wright
Oyuncular: Gary Oldman, Kristen Scott Thomas, Lily James, Stephen Dillane, Ronald Pickup and Ben Mendelsohn
Tür: Tarihi, Dram

G

EN The film tells the story of Winston Churchill’s battle against Hitler’s armies during World War II which will be his toughest challenge, facing a difficult dilemma with no way back. He will either find a way to make peace, or take a stand against Nazi Germany for the independance and ideals of his country. While the unstoppable westbound German army marches and invasion is at the doorstep, Churchill must deal with a doubtful king and his party plotting against him. He must stand strong and churn up the nation and change the course of history.
Director: Joe Wright
Cast : Gary Oldman, Kristen Scott Thomas, Lily James, Stephen Dillane, Ronald Pickup and Ben Mendelsohn
Genre : History, Drama

Duration : 125 minutes