Fazıl Say Piyano Resitali

Konser / Açıkhava

1.Kategori : 120 TL • 1.Kategori: 100 TL • 1.Kategori : 80 TL • Öğrenci : 60 TL

ekle 2019-07-17 21:15:00 2019-07-17 22:15:00 Avrupa/İstanbul Fazıl Say - Piyano Resitali ENKA Kültür Sanat’ın daimi sanatçısı Fazıl Say, müziği tutkuyla yaşayan kalpleri, izleri uzun süre silinmeyecek bir resitale davet ediyor. Bugüne kadar gerek icracı gerekse besteci olarak Amerika, Avrupa ve Asya’nın tanınmış tüm orkestraları ve önde gelen şefleriyle aynı sahneyi paylaşan Fazıl Say, bu sefer yeni eseri “Truva Sonatı” ile klasik müzik severlerin karşısına çıkıyor. Dünyaca ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say, 10 bölümlük piyano sonat[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

ENKA Kültür Sanat’ın daimi sanatçısı Fazıl Say, müziği tutkuyla yaşayan kalpleri, izleri uzun süre silinmeyecek bir resitale davet ediyor. Bugüne kadar gerek icracı gerekse besteci olarak Amerika, Avrupa ve Asya’nın tanınmış tüm orkestraları ve önde gelen şefleriyle aynı sahneyi paylaşan Fazıl Say, bu sefer yeni eseri “Truva Sonatı” ile klasik müzik severlerin karşısına çıkıyor.

Dünyaca ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say, 10 bölümlük piyano sonatının yanı sıra kendi ve çağdaş bestecilerin eserlerinden oluşan eşsiz bir repertuvar ile 17 Temmuz Çarşamba akşamı ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nda sanatseverlerle buluşuyor.