Fazıl Say

Konser / Oditoryum

Tam: 90 TL

ekle 2015-11-09 20:30:00 2015-11-09 21:30:00 Avrupa/İstanbul Fazıl Say Düzenli olarak ENKA Açıkhava Tiyatrosu ve Oditoryumu’nda sizlere, Adapazarı, Gebze ENKA Okullarımızda ise geleceğin sanatçısı ve dinleyicisi öğrencilerimize her yıl konserler veren Fazıl Say, bu sene de yoğun istek üzerine Oditoryum‘da sevenleri ile 2 gece üst üste farklı programla sahne alıyor. Sanatıyla, kendini dünyaya kabul ettirmiş, 5 kıtada konserler veren, Le Figaro'nun "O, sadece dahi bir piyanist değil; şüphesiz ki 21. yüzyılın en büyük sanatçıla[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

Düzenli olarak ENKA Açıkhava Tiyatrosu ve Oditoryumu’nda sizlere, Adapazarı, Gebze ENKA Okullarımızda ise geleceğin sanatçısı ve dinleyicisi öğrencilerimize her yıl konserler veren Fazıl Say, bu sene de yoğun istek üzerine Oditoryum‘da sevenleri ile 2 gece üst üste farklı programla sahne alıyor.

Sanatıyla, kendini dünyaya kabul ettirmiş, 5 kıtada konserler veren, Le Figaro’nun “O, sadece dahi bir piyanist değil; şüphesiz ki 21. yüzyılın en büyük sanatçılarından biri olacaktır” dediği Fazıl Say, Açıkhava konserimizden sonra Müzik Buluşmalarımızda da yine bizlerle.

Wolfgang Amadeus Mozart
Fantesia C minor, KV 475

Haydn
Sonata in C major, Hob.XVI:50 |  Allegro (C major), Adagio (F major), Allegro molto (C major)

Chopin
Nocturne in G minor, Op. 37, No. 1
Nocturne in B major, Op. 32, No. 1
Nocturne  in C-sharp minor, No. 20, Op. posth
Nocturne in F-sharp minor, Op. 48, No. 2

-Ara-

Debussy
“La cathédrale engloutie” – Préludes (Book 1)
“Minstrels”, Préludes (Book 1)
“Footprints in the Snow”, Préludes (Book 1)
“La danse de Puck”, Préludes (Book 1)

Say
4 ballades