Trio Hexis

Konser / Oditoryum

Tam: 40 TL

ekle 2019-10-01 20:30:00 2019-10-01 21:30:00 Avrupa/İstanbul Trio Hexis Trio Hexis Türkiye’de Oda Müziği alanına yeni bir soluk getirecek, kariyerlerine eğitmenlik, oda müziği, orkestra sanatçılığı, ve solist sanatçılar olarak devam eden Gökhan Aybulus (piyano), Erkin Onay (keman), Çağ Erçağ (Viyolonsel)  üçlüsünden oluşan bir gruptur. Ülkemizin üç değerli sanatçısını bir araya getiren ortak tutku, müzikteki farklı renkleri keşfetmek ve özgün bir repertuvarla dinleyicilerle buluşmaktır. L.v. Beethoven, İlhan Baran ve J. [...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

Trio Hexis Türkiye’de Oda Müziği alanına yeni bir soluk getirecek, kariyerlerine eğitmenlik, oda müziği, orkestra sanatçılığı, ve solist sanatçılar olarak devam eden Gökhan Aybulus (piyano), Erkin Onay (keman), Çağ Erçağ (Viyolonsel)  üçlüsünden oluşan bir gruptur. Ülkemizin üç değerli sanatçısını bir araya getiren ortak tutku, müzikteki farklı renkleri keşfetmek ve özgün bir repertuvarla dinleyicilerle buluşmaktır.

L.v. Beethoven, İlhan Baran ve J. Brahms eserlerinden oluşan repertuar ile kusursuz müzikal birlikteliklerini, klasik müzik seyircisine tanıtacakları ilk konseri için 1 Ekim Salı akşamı ENKA Oditoryumu’nda buluşuyorlar.