Kardeş Türküler & Ara Dinkjian

Müzik / Açıkhava

Bilet Fiyatı: 60 • 50 • 40 TL • Öğrenci: 30 TL

ekle 2015-07-24 21:15:00 2015-07-24 22:15:00 Avrupa/İstanbul Kardeş Türküler & Ara Dinkjian Süre: 90 Dak. Ara Dinkjian Ara Dinkjian dünyada en çok NIGHT ARK grubunun kurucusu olarak, çok sayıdaki popüler şarkının bestecisi ve dünyanın en iyi ud icracılarından biri olarak tanınıyor. Bestelerine 13 farklı dilde söz yazıldı ve bu besteler önemli yorumcular tarafından seslendirildi. Kardeş Türküler Kardeş Türküler 20 yılda Anadolu’nun farklı kültür, inanç ve inanışlarının tanıtılmasının yanısıra, çok farklı kültürlerden seyircile[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

Ara Dinkjian
Ara Dinkjian dünyada en çok NIGHT ARK grubunun kurucusu olarak, çok sayıdaki popüler şarkının bestecisi ve dünyanın en iyi ud icracılarından biri olarak tanınıyor. Bestelerine 13 farklı dilde söz yazıldı ve bu besteler önemli yorumcular tarafından seslendirildi.

Kardeş Türküler
Kardeş Türküler 20 yılda Anadolu’nun farklı kültür, inanç ve inanışlarının tanıtılmasının yanısıra, çok farklı kültürlerden seyircileri bir araya getirdi; kardeşlik ve kaynaşma ortamının oluşmasına, önyargıların yıkılmasına olanak sağladı.