27 Kasım Sal. 00:00

Kerem Görsev Vocal Jazz Project Feat. Elif Çağlar Biletler Tükendi !

Konser / Oditoryum

Bilet : 40 TL

ekle 2018-11-27 00:00:00 2018-11-27 01:00:00 Avrupa/İstanbul Kerem Görsev Vocal Jazz Project Feat. Elif Çağlar - Biletler Tükendi ! TR Sihirli parmaklarıyla 30 yılı aşan bir süredir  müzik sahnemizin kıymetli caz piyanistlerinden Kerem Görsev, yanına her biri birbirinden yetenekli Kağan Yıldız (kontrbas), Ferit Odman (davul) ve Elif Çağlar (vokal)’ı alarak oluşturduğu vokal caz projesiyle 27 Kasım Salı akşamı  Müzik Buluşmaları’nda yerini alacak. Bir müzisyen için üretkenlik, hasat gibidir. 1995 senesinden günümüze kadar 18 albüm kaydı yapan Kerem Görsev, eserleriyle dört bir[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR Sihirli parmaklarıyla 30 yılı aşan bir süredir  müzik sahnemizin kıymetli caz piyanistlerinden Kerem Görsev, yanına her biri birbirinden yetenekli Kağan Yıldız (kontrbas), Ferit Odman (davul) ve Elif Çağlar (vokal)’ı alarak oluşturduğu vokal caz projesiyle 27 Kasım Salı akşamı  Müzik Buluşmaları’nda yerini alacak.

Bir müzisyen için üretkenlik, hasat gibidir. 1995 senesinden günümüze kadar 18 albüm kaydı yapan Kerem Görsev, eserleriyle dört bir yanımızı sarmayı başaran sanatçılardan. New York, St Petersburg, Londra, Los Angeles ve İstanbul’da yaptığı kayıtlar ile Görsev, ülkemizde caz müziğini geniş bir yaş aralığına ulaştırmayı başarmış bir isim. Müzikal üretkenliğini yoğun konser temposuyla sürdürmeyi başaran sanatçı, yurt dışında Pescera, Vilnius, Umbria, Bishkek Jazz ve Marciac Jazz gibi pek çok prestijli festivalde konser verdi.

Son albümü “After The Hurricane”i geçtiğimiz Mart ayında yayımlayan Kerem Görsev, 1950 ve 60 döneminin klasikleşmiş caz eserleri ve Amerikan Song book repertuvarını Türkiye’nin en iyi caz vokalistlerinden Elif Çağlar’ın yorumuyla sahneye taşıyacak. Zaman perdesinin açılıp geçmişe doğru bir yolculuğun başlatılacağı ENKA Oditoryumu’ndaki bu konser, caz müzik severlere hafızalarda uzun süre yer edinecek bir akşam vadediyor.

 

EN Kerem Görsev a man who has magical fingers and who is one of the most important jazz pianists of our music stage more the 30 years, made a vocal jazz project with extremely talented artists, Kağan Yıldız (double bass), Ferit Odman(drum) and Elif Çağlar (vocal) and will be in ENKA Culture and Art encounters on the evening of November, 27.
For a musician productivity is like a harvest. Kerem Görsev who made 18 album recordings since 1955 is an artist who takes us under spell with his works. He is the one who carried the jazz music to a wide age range with the recordings he made in New York, St Petersburg, Londra, Los Angeles and İstanbul. He keeps is musical productivity with his intense concert tempo. He performed concerts in so many prestigious festivals like Pescera, Vilnius, Umbria, Bishkek Jazz and Marciac Jazz.
His last album “After The Hurricane” was released in March. He will put on the stage the 1950s and 1960s period jazz pieces and American Songbook repertoire with one of the Turkey’s best jazz vocalist Elif Çağlar. ENKA Auditorium, where the curtain of the time will be opened and a journey to the past will start, this concert promises an unforgettable evening for the jazz music lovers.