mor ve ötesi Akustik

Konser / Açıkhava

1. Kategori : 80 TL • 2. Kategori : 60 TL • Öğrenci: 40 TL

ekle 2019-07-04 21:15:00 2019-07-04 22:15:00 Avrupa/İstanbul mor ve ötesi - Akustik Yerli sahnemizin yakın dönemdeki rock müzik hafızasını bir gruba emanet edecek olsak şüphesiz bu mor ve ötesi olurdu. Geride bıraktıkları 23 yılda arşivlerimize 8 albüm ve hatıralara eşlik eden sayısız şarkı ekleyen grup, üretkenliğinin yanı sıra kimlikleşen müzikleriyle de pek çok takdiri omuzlarında taşıyor. Son olarak geçtiğimiz yıl ekim ayında Aya İrini’de senfoni orkestrası ile verdikleri unutulmaz konserin kaydını plak olarak yayımlayan mor ve [...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

Yerli sahnemizin yakın dönemdeki rock müzik hafızasını bir gruba emanet edecek olsak şüphesiz bu mor ve ötesi olurdu. Geride bıraktıkları 23 yılda arşivlerimize 8 albüm ve hatıralara eşlik eden sayısız şarkı ekleyen grup, üretkenliğinin yanı sıra kimlikleşen müzikleriyle de pek çok takdiri omuzlarında taşıyor.

Son olarak geçtiğimiz yıl ekim ayında Aya İrini’de senfoni orkestrası ile verdikleri unutulmaz konserin kaydını plak olarak yayımlayan mor ve ötesi, 4 Temmuz Perşembe akşamı akustik formattaki performansıyla ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran müzikseverlere seslenecek.