9 Temmuz Pzt. 00:00

Mutluyduk Belki Bugüne Kadar

Tiyatro / Açıkhava

Tam / Adult: 60 TL • Öğrenci / Student: 30 TL

ekle 2018-07-09 00:00:00 2018-07-09 01:00:00 Avrupa/İstanbul Mutluyduk Belki Bugüne Kadar TR Yakın arkadaşını ne kadar iyi tanıyorsun? Birbirinizden sakladığınız kaç sırrınız olabilir? İyi günde ve kötü günde yanlarında olman yeterli mi? Modern dünyanın arka odaya tıktığı hislerini birileri göz göre göre süpürmeye gelse ne yaparsın? Yedi yakın arkadaş, bir akşam yemeği sırasında günümüzde herhangi bir Stephen King romanı kadar gerilim ve korku uyandırabilecek bir oyun oynamaya karar verir. Birbirlerinden sakladıkları hiçbir şeyleri olm[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR Yakın arkadaşını ne kadar iyi tanıyorsun? Birbirinizden sakladığınız kaç sırrınız olabilir? İyi günde ve kötü günde yanlarında olman yeterli mi? Modern dünyanın arka odaya tıktığı hislerini birileri göz göre göre süpürmeye gelse ne yaparsın?

Yedi yakın arkadaş, bir akşam yemeği sırasında günümüzde herhangi bir Stephen King romanı kadar gerilim ve korku uyandırabilecek bir oyun oynamaya karar verir. Birbirlerinden sakladıkları hiçbir şeyleri olmadığını ispatlamak için odadaki herkes, tüm gece boyunca cep telefonlarını masaya koyarak gelen tüm aramaları, mesajları ve e-postları birbirleriyle paylaşmayı kabul eder. Merak etmeyin sadece sizin zihninizde “Eyvah!” kelimesi belirmiyor.

Cep telefonların sır küpüne dönüştüğü bir çağda, mekan ve zaman ayırt etmeksizin oluşan mahrem alanımızın bir şişenin içinde kıyıya vurduğunu düşünün. Gerçekler ortaya çıktığında nelere sebep olabileceğini yüzümüze çarpan “Mutluyduk Belki Bugüne Kadar”, bizlere ipteki cambazların bilinmeyen hikayelerini anlatacak. Bakalım tüm ışıklar açıldığında o masada kalmaya kim(ler) devam edecek.

Yapım: TwoTwo Production
Yazan: Paolo Genovese
Sahneye Uyarlayan: Kerem Pilavcı
Yöneten: Ahmet Sami Özbudak
Oynayanlar: Canan Atalay, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Gökçe Eyüboğlu, Giray Altınok, Faruk Barman, Fehmi Karaarslan, Deniz Karaoğlu

Tek perde, yaklaşık 110’ sürer. Yaş sınırı: 18+

EN How well do you know your close friends? How many secrets are you keeping from them? İs it enough to stand by them for better or worse? What would you do if someone were to clean up your closet, stashed with feelings kept away by modern society? Seven close friends decide to play a game that matches the thrill and suspense of a Stehpen King novel, over the course of a dinner. İn order to prove that they have nothing to hide from each other, every person in the room agrees to put their phones on the table and openly share every phone call, message or mail they receive. Dont worry, you’re not alone thinking “Oh no!”. İn this age where cellphones contain all our secrecy, imagine all our privacy washing ashore. “Mutluyduk Belki Bugüne Kadar” will not only display what happens when the truth comes out but also tell us the stories of people used to walking on tightropes.
Lets see who remains at the table when all the lights turn back on.

Producer : TwoTwo Production
Writer : Paolo Genovese
Adapted by : Kerem Pilavcı
Director : Ahmet Sami Özbudak
Cast : Canan Atalay, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Gökçe Eyüboğlu, Giray Altınok, Faruk Barman, Fehmi Karaaslan, Deniz Karaoğlu.

Single Act, 110 minutes, PG 18