31 Temmuz Sal. 00:00

Phantom Thread IMDb 7,6/10

Film / Açıkhava

Tam / Adult: 10 TL

ekle 2018-07-31 00:00:00 2018-07-31 01:00:00 Avrupa/İstanbul Phantom Thread - IMDb 7,6/10 TR İngiliz modasının kalbinde yer alan ünlü terzi Reynolds Woodcock ve kız kardeşi Cyril, kendilerine özgü tarzları ile ülkenin önde gelenlerini giydirmektedir. Müzmin bir bekâr olan Woodcock, hayatına giren kadınlarla arkadaşlık etmekte, onlardan ilham almaktadır. Genç, iradeli bir kadın olan Alma Reynolds’ın karşısına çıktığında ise işler değişir. Genç kadın Reynolds’un aklının başından alır ve kısa sürede onun ilham perisi olur. Reynolds’un kont[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR İngiliz modasının kalbinde yer alan ünlü terzi Reynolds Woodcock ve kız kardeşi Cyril, kendilerine özgü tarzları ile ülkenin önde gelenlerini giydirmektedir. Müzmin bir bekâr olan Woodcock, hayatına giren kadınlarla arkadaşlık etmekte, onlardan ilham almaktadır. Genç, iradeli bir kadın olan Alma Reynolds’ın karşısına çıktığında ise işler değişir. Genç kadın Reynolds’un aklının başından alır ve kısa sürede onun ilham perisi olur. Reynolds’un kontrollü ve düzenli hayatı aşk kapısını çaldığında alt üst olur.

Yönetmen: Paul Thomas Anderson
Oyuncular: Daniel Day-Lewis, Lesley Manville, Vicky Krieps
Tür:  Dram

15+

EN Famous tailor Reynolds Woodcock and his sister Cyril, in the heart of the British fashion scene, have been dressing the country’s elite with their distinctive style. A confirmed bachelor, Woodstock befriends women, as many as he can, looking for inspiration for his work. A young and resolute woman, Alma, changes everything when the two meet. She will soon enchant him and quickly become his muse. Reynolds’ restrained and steady life will be in turmoil when love comes knocking on his door.

Director : Paul Thomas Anderson
Cast : Daniel Day-Lewis, Lesley Manville, Vicky Krieps
Genre : Drama

Duration : 130 minutes, PG 15