Pow Trio

Konser / Oditoryum

Tam: 40 TL

ekle 2019-10-15 20:30:00 2019-10-15 21:30:00 Avrupa/İstanbul Pow Trio Kendi kuşaklarının önde gelen müzisyenlerinden üçünün ismini buraya bırakalım: Eylem Pelit, Volkan Öktem ve Sabri Tuluğ Tırpan. Her birinin farklı türde müziklerle ilişkisi olsa da buluşmalarına şahitlik edenlerin daha çok caz dinleyicisi olduğu bilinir. Yaklaşık on senedir fırsat buldukça aynı sahneyi paylaşan Pow Trio, üç müzisyenin dost meclisinden farksız. Repertuarlarında sıkça birlikte çaldıkları orijinal besteler ve Güney Amerika dolaylarından s[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

Kendi kuşaklarının önde gelen müzisyenlerinden üçünün ismini buraya bırakalım: Eylem Pelit, Volkan Öktem ve Sabri Tuluğ Tırpan. Her birinin farklı türde müziklerle ilişkisi olsa da buluşmalarına şahitlik edenlerin daha çok caz dinleyicisi olduğu bilinir. Yaklaşık on senedir fırsat buldukça aynı sahneyi paylaşan Pow Trio, üç müzisyenin dost meclisinden farksız.

Repertuarlarında sıkça birlikte çaldıkları orijinal besteler ve Güney Amerika dolaylarından seçme eserler barındıran Pow Trio, klasik, sinematik ve eklektik etiketler taşıyan bir müzikal çizgiye sahip. Yorumlarında hikaye anlatıcılığını ön plana çıkartan grup, 15 Ekim Salı akşamı ENKA Oditoryumu’nda dinleyicileri yolculuklarına davet ediyor.