8 Ağustos Çar. 00:00

Ready Player One / Başlat Ready Player One IMDb 7,8/10

Film / Açıkhava

Tam / Adult: 10 TL

ekle 2018-08-08 00:00:00 2018-08-08 01:00:00 Avrupa/İstanbul Ready Player One / Başlat Ready Player One - IMDb 7,8/10 TR Ailesini küçük yaşta kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Oyunun milyoner kurucusu oyun evreninin içine bir anahtar saklamıştır ve öldüğünde tüm servetini ve oyunun kontrolünü bu anahtarı bulana vaat etmektedir. Wade de bu macera dolu hazine avının peşine düşmüştür. Bir süre sonra her şey bir oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşür. Zira şirket hissedarlar[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR Ailesini küçük yaşta kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Oyunun milyoner kurucusu oyun evreninin içine bir anahtar saklamıştır ve öldüğünde tüm servetini ve oyunun kontrolünü bu anahtarı bulana vaat etmektedir. Wade de bu macera dolu hazine avının peşine düşmüştür. Bir süre sonra her şey bir oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşür. Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular hazineye herkesten önce ulaşabilmek için diğer yarışmacıları saf dışı bırakmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Yönetmen: Steven Spielberg
Oyuncular: Mark Rylance, Simon Pegg, Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, T.J. Miller, Simon Pegg
Tür: Bilimkurgu, Aksiyon

13A

EN After the loss of his family, Wade Watts spends his time inside The Oasis, a gaming universe in which he can escape the real world and its problems. The millionnaire creator of the game has hidden a key inside the game claiming whoever finds it will gain control of the game and inherit his vaste fortune. Wade is up for the challenge but he will find out it all stops being fun and games turning into a fierce and ruthless competition as the company’s shareholders and greedy players will do anything to get rid of any opponents.

Director : Steven Spielberg
Cast : Mark Rylance, Simon Pegg, Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, T.J Miller
Genre : Sci-Fi, Action

Duration : 140 minutes, PG 13