Redd Konuk Sanatçılar : Birce Akalay, Güvenç Dağüstün, Nejat Yavaşoğulları

Konser / Açıkhava

1. Kategori : 60 TL • 1. Kategori : 50 TL • Öğrenci: 40 TL

ekle 2019-07-23 21:15:00 2019-07-23 22:15:00 Avrupa/İstanbul Redd - Konuk Sanatçılar : Birce Akalay, Güvenç Dağüstün, Nejat Yavaşoğulları Müziği sahip olduğu değerden öteye taşıyan, şarkılarıyla ve verdiği mesajlarla sahnelerimizde değişmez bir yer edinen Redd, kuşkusuz alternatif müziğin köklü gruplarından biri. 2005 yılından bu yana sonuncusu geçtiğimiz mart ayında yayımlanan yedi albümlük bir arşive ve hafızalarda yer edinen pek çok şarkıya sahip olan Redd, değişen konseptlerine rağmen altını kalın çizgilerle çizdiğimiz müzikal kimlikleriyle yoluna devam ediyor. Pek çok toplumsal du[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

Müziği sahip olduğu değerden öteye taşıyan, şarkılarıyla ve verdiği mesajlarla sahnelerimizde değişmez bir yer edinen Redd, kuşkusuz alternatif müziğin köklü gruplarından biri.

2005 yılından bu yana sonuncusu geçtiğimiz mart ayında yayımlanan yedi albümlük bir arşive ve hafızalarda yer edinen pek çok şarkıya sahip olan Redd, değişen konseptlerine rağmen altını kalın çizgilerle çizdiğimiz müzikal kimlikleriyle yoluna devam ediyor. Pek çok toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak yer alan Redd, konuk sanatçıların da dahil olacağı performansıyla 23 Temmuz Salı akşamı ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluşuyor.