21 Haziran Per. 00:00

Şakalı Akustik

Konser / Açıkhava

Tam / Adult: 60 TL • Öğrenci / Student: 30 TL

ekle 2018-06-21 00:00:00 2018-06-21 01:00:00 Avrupa/İstanbul Şakalı Akustik TR İki eski arkadaş, paylaşılan anılar, benzer yollar ve ortak tutkular… Öznemiz, Kargo ve Mor ve Ötesi gruplarıyla ülkemizdeki rock müzik sahnesine çağ atlatan Koray Candemir ve Harun Tekin. Duyurumuz ise; bu iki özel sanatçının “Şakalı Akustik” projeleri ile Açıkhava’yı ziyaret edecek olması. Hem kendi eserlerini hem de sevdikleri şarkıları seslendirecek olan bu ikili, en samimi halleriyle seyircilerin yanına oturacak. Koray Candemir ve Harun Tekin, bizleri ya[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR İki eski arkadaş, paylaşılan anılar, benzer yollar ve ortak tutkular… Öznemiz, Kargo ve Mor ve Ötesi gruplarıyla ülkemizdeki rock müzik sahnesine çağ atlatan Koray Candemir ve Harun Tekin. Duyurumuz ise; bu iki özel sanatçının “Şakalı Akustik” projeleri ile Açıkhava’yı ziyaret edecek olması. Hem kendi eserlerini hem de sevdikleri şarkıları seslendirecek olan bu ikili, en samimi halleriyle seyircilerin yanına oturacak. Koray Candemir ve Harun Tekin, bizleri yalın sesler ve yaşanmış hikayelerle dolu akustik sohbetine çağırıyor.

EN Two old friends, shared memories, similar paths and shared passions… Our subjects are Koray Candemir and Harun Tekin,  former members of Kargo and Mor ve Ötesi who introduced a new age to the rock music scene in our country. Our announcements is their project “Şakalı Akustik” which will be played during the two artists’ visit to our Open Air Theater. The duo will be playing both the works of their own and various works they love, with sincerity joining the audience in their seats. We are all invited to Koray Candemir ve Harun Tekin’s acoustic talks with true tales and bare voices.