Semiha Berksoy Opera Vakfı Sanat Yemekte Yenir Mi?

Tiyatro / Açıkhava

Tam : 50 TL • Öğrenci : 40 TL

ekle 2019-08-08 21:15:00 2019-08-08 22:15:00 Avrupa/İstanbul Semiha Berksoy Opera Vakfı - Sanat Yemekte Yenir Mi? Yazan: Selin Atasoy Yönetmen: Zeliha Berksoy Oyuncular: Deniz Gökçer, Burçin Oraloğlu, Zeliha Berksoy, Arda Meriçliler Bazen hayatın peşinden gelir sorular. Bazense ansızın gerçekleşen olayların ardından kendiliğinden belirir. Mikro bir hikayeye mercekle yaklaştığımız “Sanat Yemekle Yenir Mi?”, bir aile komedisinden kesitleri tiyatro sahnesine taşıyor. Harika ve Kerem çiftinin 30. evlilik yıldönümlerini kutlamak için oturdukları yemek masasına bir sandalye [...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

Yazan: Selin Atasoy
Yönetmen: Zeliha Berksoy
Oyuncular: Deniz Gökçer, Burçin Oraloğlu, Zeliha Berksoy, Arda Meriçliler
Bazen hayatın peşinden gelir sorular. Bazense ansızın gerçekleşen olayların ardından kendiliğinden belirir. Mikro bir hikayeye mercekle yaklaştığımız “Sanat Yemekle Yenir Mi?”, bir aile komedisinden kesitleri tiyatro sahnesine taşıyor.

Harika ve Kerem çiftinin 30. evlilik yıldönümlerini kutlamak için oturdukları yemek masasına bir sandalye daha ekleyen oyun, seyirciyi sanat, yarışma programları, diziler ve tiyatro üzerine başlayan bir tartışmaya davet ediyor. Türk Tiyatrosu’nun kilit taşlarının aynı sahnede buluştuğu oyun için 8 Ağustos Perşembe akşamı ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nda sürprizlere hazır olun.