22 Haziran Cum. 00:00

Sertab Erener & Emre Kula

Konser / Açıkhava

1. Kategori : 100 TL • 2. Kategori: 80 TL • 3. Kategori : 60 TL • Öğrenci / Student: 40 TL

ekle 2018-06-22 00:00:00 2018-06-22 01:00:00 Avrupa/İstanbul Sertab Erener & Emre Kula TR 1992 yılında yayımlanan “Sakin Ol!” albümüyle tanıştığımız Sertab Erener, çeyrek asırdır insanları müziğinin etrafında toplamaya devam ediyor. Öyle ki onun şarkılarıyla bir mevsimi, bir anıyı, bir kumsalı, bir rengi ya da bir sevgiliyi tanımlamak mümkün. Sonuçta karşımızdaki isim, Türkiye’nin en başarılı kadın sanatçılarından biri. Ona eşlik edecek isim ise yetenekli gitarist, söz yazarı ve besteci Emre Kula olacak. İlk solo albümü “Theory[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR 1992 yılında yayımlanan “Sakin Ol!” albümüyle tanıştığımız Sertab Erener, çeyrek asırdır insanları müziğinin etrafında toplamaya devam ediyor. Öyle ki onun şarkılarıyla bir mevsimi, bir anıyı, bir kumsalı, bir rengi ya da bir sevgiliyi tanımlamak mümkün. Sonuçta karşımızdaki isim, Türkiye’nin en başarılı kadın sanatçılarından biri. Ona eşlik edecek isim ise yetenekli gitarist, söz yazarı ve besteci Emre Kula olacak. İlk solo albümü “Theory of Change” ile taş üstüne taş bırakmayan Emre Kula, gitarını asa gibi kullanıp müziğe hükmetmeyi başaran sanatçılardan. İki kişilik dev kadro ile gerçekleşecek konser, Sertab Erener’in son albümü Kırık Kalpler’den ve en sevilen parçalarından oluşacak bir repertuar ile gerçekleşecek. Bu iki özel ruhun müzikleriyle el ele tutuşmasına eşlik edin.

 

EN Sertab Erener who we’ve met with in 1992 with her debut album release “Sakin Ol!”, has continued gathering people around her music for a quarter of a century. So much so that a season, a memory, a beach, a color or a lover can be portrayed with her songs. It’s no surprise that we have one of the country’s best (female) artists among us. Joining her is talented musician, songwriter and composer Emre Kula who shook the scene with his debut album “Theory of Change” and can masterfully use his guitar like a wand to enchant the audience. This massive lineup of two artists will be playing a wide repertoire ranging from  Sertab Erener’s latest album “Kırık Kalpler” to a selection of the artist’s ever standing favorites. Join in to witness the merging of these two special souls.