11 Temmuz Çar. 00:00

The Shape of Water / Suyun Sesi IMDb 7,5/10

Film / Açıkhava

Tam / Adult: 10 TL

ekle 2018-07-11 00:00:00 2018-07-11 01:00:00 Avrupa/İstanbul The Shape of Water / Suyun Sesi - IMDb 7,5/10 TR Soğuk savaş döneminin Amerika'sında yaşayan Elisa yalnız bir kadındır. Sessiz, rutin bir hayatı olan Elisa, gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuarında temizlikçi olarak çalışır. Ancak günün birinde Elisa'nın hayatı, iş arkadaşı Zelda ile devletin yaptığı gizli bir deneyi keşfetmesi ile değişir. Suda hapsedilen insansı bir yaratığın acımasız bir deneyde kullanıldığını fark eden Elisa, onunla iletişim kurmaya başlar. Aynı dili bilmeyen, ayn[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR Soğuk savaş döneminin Amerika’sında yaşayan Elisa yalnız bir kadındır. Sessiz, rutin bir hayatı olan Elisa, gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuarında temizlikçi olarak çalışır. Ancak günün birinde Elisa’nın hayatı, iş arkadaşı Zelda ile devletin yaptığı gizli bir deneyi keşfetmesi ile değişir. Suda hapsedilen insansı bir yaratığın acımasız bir deneyde kullanıldığını fark eden Elisa, onunla iletişim kurmaya başlar. Aynı dili bilmeyen, aynı hayatlara sahip olmayan, hatta aynı genetikleri bile olmayan bu ikili, aralarında kurdukları tarifsiz bağ ile birbirlerinin hayatını değiştirecektir.

Yönetmen: Guillermo del Toro
Oyuncular: Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg and Octavia Spencer
Tür: Fantastik, Dram, Romantik

15+

EN Elisa is a lonely woman living in the United States during the cold war era. Living a quiet and routine liife, she works at a high security government laboratory. Her life will change after she and her co-worker  Zelda make a discovery about a secret experiment. After finding out about a human-like creature trapped in the water to be used in a cruel experiment, she starts to communicate with it. Not speaking the same language, living very different lives and even having different genetic structures, the bond they share will change both their lives.

Director : Guillermo del Toro
Cast : Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbard, Octavia Spencer
Genre : Fantastic, Drama, Romance

Duration : 123 minutes, PG 15