12 Temmuz Per. 00:00

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri / Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri IMDb 8,2/10

Film / Açıkhava

Tam / Adult: 10 TL

ekle 2018-07-12 00:00:00 2018-07-12 01:00:00 Avrupa/İstanbul Three Billboards Outside Ebbing, Missouri / Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri - IMDb 8,2/10 TR Kızının cinayet davasında bir suçlu bulunmadan aylar geçtikten sonra, Mildred Hayes cesur bir hamle yapar. Kentin saygıdeğer polis şefi William Willoughby'ye yöneltilen tartışmalı bir mesajla kentin ücra bir yolunda üç adet billboard kiralar. Şiddet eğilimli, çocuksu bir annenin çocuğu olan, şefin sağ kolu Dixon'ın adı olaya karıştığında, acılı anne ile güvenlik güçleri arasındaki savaş daha da şiddetlenecektir. Yönetmen: Martin McDonagh Oyuncular: F[...] Açıkhava ENKA Sanat info@enkasanat.org

TR Kızının cinayet davasında bir suçlu bulunmadan aylar geçtikten sonra, Mildred Hayes cesur bir hamle yapar. Kentin saygıdeğer polis şefi William Willoughby’ye yöneltilen tartışmalı bir mesajla kentin ücra bir yolunda üç adet billboard kiralar. Şiddet eğilimli, çocuksu bir annenin çocuğu olan, şefin sağ kolu Dixon’ın adı olaya karıştığında, acılı anne ile güvenlik güçleri arasındaki savaş daha da şiddetlenecektir.

Yönetmen: Martin McDonagh
Oyuncular: Frances McDormand, Sam Rockwell, Woody Harrelson
Tür: Dram

15+

EN After waiting for months for her daughter’s murderer to be caught with no progress, Mildred Hayes makes a bold move by renting three billboards in order to send a controversial message to chief of police William Willoughby.  When word gets out that the chief’s right hand man Dixon, child of an abusive mother, was involved in the murder, she will wage a war against them.

Director : Martin McDonagh
Cast : Frances McDormand, Sam Rockwell, Woody Harrelson
Genre : Drama

Duration : 115, PG 15