hakkımızda

 ENKA Kültür Sanat 30 yıldır etkinliklerinde gelenekselden çağdaşa, alternatiften popülere, batıdan doğuya tüm sanat anlayışlarından örneklere yer vererek, ENKA Kültür Sanat izleyicisine çok geniş bir perspektiften sanata bakma fırsatı sağlıyor.

ENKA Vakfı Enka Kültür Sanat Etkinlikleri’nın yanı sıra, festivallere ve önemli sanat olaylarına desteğini de devam ettiriyor.

ENKA Kültür Sanat’ın ev sahipliği yaptığı bazı gruplar ve sanatçılar: Fazıl Say, İdil Biret, Gülsin Onay, Ayla Erduran, Sertap Erener, Burçin Büke, İlhan Şeşen, Erol Evgin, Nilüfer, Cahit Berkay, Teoman, Levent Yüksel, Yeni Türkü, Kardeş Türküler, Candan Erçetin, Arif Sağ, Nil Karaibrahimgil, Funda Arar, Zuhal Olcay, Musa Eroğlu, Bülent Ortaçgil, Nils Petter Molvaer, Grotowski Workcenter, Wooster Group, Teatro Vascello, Carl Palmer, Juan Carlos Caceres, Garaj İstanbul, Semaver Kumpanya, Akbank Oda Orkestrası, Cem Yılmaz, Dostlar Tiyatrosu, Oyun Atölyesi, Moda Sahnesi, DOT, İstanbul Şehir Tiyatrosu, Ortaoyuncular, Tiyatro Pera, Studio Oyuncuları, Çağdaş Bale Topluluğu, Craft Tiyatro.

Ekip

Direktör: Gül Mimaroğlu
Koordinatör: Murat Ovalı
Kurumsal İletişim Sorumlusu: Özlem Veri
Satış ve Program Geliştirme Sorumlusu:Evrim Eylem Şişman
Görsel Tasarım: frit ta ta
Metin Yazarı: Taner Turna
Websitesi Uygulama: Rolakosta
Teknik Sorumlu: Mustafa Yavuz
Sahne Amiri:Yağız Gürcan
Muhasebe: Sinem Büyük, Esra Gül, Ender Topçu
Gişe: Avni Akdeniz
Kulis Sorumlusu: Ayhan Aydoğan
Karşılama Ekibi: İrem Nur Yavuz, İrem Kurt
Sağlık Görevlisi: Zeynep Taşdemir
Basın Danışmanı: Artı İletişim Yönetimi
Etkinlik Fotoğrafları: Emre Mollaoğlu, Erhan Yüksel
Ulaşım: Yetiştiren Turizm

Bilet Satış

Biletler, Biletix satış kanallarından (Biletix Satış Noktalarıi www.biletix.com ve Biletix Çağrı Merkezi 216 556 98 00) ve ana gişe ENKA Vakfı’ndan (Sadi Gülçelik Spor Sitesi İstinye – İstanbul Cumartesi – Pazar hariç her gün 09.00 – 18.00 arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik saatine kadar) alınabilir. Ana gişeden alınacak biletlere hizmet bedeli eklenmeyecektir. Koltuk sayımız sınırlı ve yerler numarasız olduğundan, rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Etkinliklere geç gelen izleyiciler, salona ilk uygun alkış arasında alınır. Tiyatro gösterilerinde, geç gelen izleyiciler içeri alınmayacaktır. Ara varsa ilk arada içeri alınacaklardır. Etkinlik sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır. Satın alınan biletler, etkinliğin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez veya iade edilemez. Etkinliğin iptali veya tarih değişikliği durumunda iade ve değiştirme işlemleri, etkinlik gününe kadar yapılmalıdır. Etkinliklerde aski belirtilmediği müddetçe 7 yaşından küçüklerin getirilmemesi rica olunur. Programda değişiklik hakkı saklıdır.