MüzikalCİ 'Dorian'

MüzikalCİ 'Dorian'

Fazıl Say & Serenad Bağcan

Fazıl Say & Serenad Bağcan

MFÖ

MFÖ

Dot 'İki Kişilik Yaz'

Dot 'İki Kişilik Yaz'

Tiyatro.İN 'Katil Joe'

Tiyatro.İN 'Katil Joe'

Kardeş Türküler & Ara Dinkjian

Kardeş Türküler & Ara Dinkjian

Nilüfer Belediyesi

Nilüfer Belediyesi "Tiyatro" 'Eşeğin Gölgesi'

Kıraç

Kıraç


1 Temmuz - 3 Ağustos

Fazıl Say, Serenad Bağcan, Mazhar – Fuat – Özkan, Tuluğ Tırpan, Demet Evgar, Kardeş Türküler, Ara Dinkjian, Kıraç, Vincent Peirani Quintet, The Bad Plus & Joshua Redman konserleriyle, tiyatro.İN ve Dot tiyatro oyunlarıyla, Erhan & Emre sergileriyle, Çıplak Ayaklar Kumpanyası modern dansları, Musical Company İstanbul ve Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” müzikalleriyle, Oscar’lı ve usta oyunculu filmler Temmuz ayı boyunca, ENKA Açıkhava Sahnesi’nde buluşuyor.

100. Yaşında Haldun Taner’den Nazım Hikmet’e, Ömer Hayyam’dan Edip Cansever’e, Turgut Uyar’a, Can Yücel, Orhan Veli, Cemal Süreya, Metin Altıok gibi Türk Edebiyat Tarihi’nin en önemli yazar ve şairlerinden, David Greig & Gordon Mcintyre’den Tracy Letts gibi çağdaş kalemlere; ödüllü oyunlar, oyuncular, usta ve genç isimler bu yaz ENKA Sahnesinden geçecekler.

10 sinema, 7 konser, 2 tiyatro, 2 müzikal, 2 modern dans, 1 sergi ile 21 gecede hafta içi her gün, sanatın tüm dallarına yer verdiğimiz programımızla sizi 27. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları’na konuk ediyoruz.

Açıkhava Buluşmalarımızda 10 film, 7 konser, 2 tiyatro, 2 müzikal, 2 modern dans ve 1 sergimize göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 24 Ekimde başlayacak “Müzik Buluşmaları” mızı hazırlamak üzere 27. Yıl Buluşmalarımıza ara veriyoruz. Sanatın ışığıyla aydınlanan, alkışlarla dolu salonlarımızda tekrar bir araya gelmek dileğiyle… ENKA Kültür Sanat