Bilet

Etkinlik Kuralları

– ENKA Sanat’ın gerçekleştirdiği etkinliklerin tümü, özel kurallara tabidir. Etkinliklere katılan herkes ENKA Sanat tarafından alınan tüm kurallara uymayı ve doğabilecek yaptırımları kabul etmiş sayılır.

– İndirimli biletler öğrenci ve ENKA Grup Şirketleri çalışanlarını kapsamaktadır.

– Misafirlerin etkinlik boyunca bilet aldıkları koltuk numaralarında oturmaları zorunludur. Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar mekân dışına çıkartılacaktır.

– Engelli, hamile vb. izleyicilerin kendileri için ayrılmış yerlere oturabilmelerini sağlamak amacıyla, etkinliğe gelmeden önce 0212 705 60 50 numaralı telefonu arayıp bilgi vermeleri gerekmektedir.

– Etkinlik katılımcılarının, etkinlik başlangıç saatinden önce dijital biletiyle birlikte etkinlik mekânı kapısında olacak şekilde hazır olması gerekmektedir.

– Geç gelen izleyiciler, tiyatro gösterilerinde ara varsa arada; konser, dans, performans gibi gösterilerde uygun olan ilk alkışta içeri alınır. Aksi durumlarda alınmaz.

– Aksi belirtilmedikçe etkinliklere 7 yaşından küçük çocukların getirilmemesi rica olunur. 7 yaş ve üstü bilete tabidir.

– ENKA Sanat, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte davranışlarda bulunan kişileri, etkinliğin bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekânına almama/ mekân dışına çıkartma hakkına sahiptir.

– Sınırlı sayıda öğrenci bileti mevcuttur. Girişte öğrenci kimliği kontrolü yapılacak, geçerli bir öğrenci kimliği bulundurmayan izleyicilere, öğrenci biletiyle en düşük tam bilet kategorisi arasındaki fark tutarında bilet kesilecektir.

– ENKA SANAT, etkinlik saatinde ve içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

– Etkinlik mekânına yiyecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

– Etkinlik mekânına kamera ve fotoğraf makinesi sokmak yasaktır. Kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile görüntü ve ses kaydı yapılması yasaktır.

– Etkinlik süresince telefonların kapalı/sessiz konumda tutulması gerekmektedir.

– 5277 Sayılı Yasa 2/4. Maddesi kapsamında sigara içme alanları dışında tesisimiz içinde tütün ürünleri içilmesi yasaktır.

-Etkinlik alanında izleyicilerin yanlarında bulunan kişisel eşyaların sorumluluğunu kurumumuza ait değildir.

 

 

 

Etkinlik biletlerinin tümü için tıklayınız.