22 Eylül Per. 20:30

SR. WILL GIRO8 DANCE COMPANY

Performans / Oditoryum

Tam: 100 TL • İndirimli: 50 TL

ekle 2022-09-22 20:30:00 2022-09-22 21:30:00 Avrupa/İstanbul SR. WILL - GIRO8 DANCE COMPANY Genel Yönetmen: Elaine Cruz Sanat Yönetmeni - Koreograf: Joisy Amorim Dramaturji: Antonio Gómez Casas Orijinal Müzik: Cleyber Ribeiro, Müzik: Cleyber Ribeiro Işık: Sergio Galvão  Performans: Ana Silva, Bruna Alecrim, Gleysson Moreira, Inaê Silva, Felipe Silva, Lucas Syuga. 45 dakika/ +12 ENKA Sanat, Istanbul Fringe Festival mekan sponsorluğu kapsamında bu kez Brezilyalı Giro8 Dance Company’nin dördüncü eseri Sr. Will’e ev sahipliği yapıyor. Daha önce Brezilya ve İsp[...] Oditoryum ENKA Sanat info@enkasanat.org

Genel Yönetmen: Elaine Cruz Sanat Yönetmeni – Koreograf: Joisy Amorim Dramaturji: Antonio Gómez Casas Orijinal Müzik: Cleyber Ribeiro, Müzik: Cleyber Ribeiro Işık: Sergio Galvão  Performans: Ana Silva, Bruna Alecrim, Gleysson Moreira, Inaê Silva, Felipe Silva, Lucas Syuga.

45 dakika/ +12

ENKA Sanat, Istanbul Fringe Festival mekan sponsorluğu kapsamında bu kez Brezilyalı Giro8 Dance Company’nin dördüncü eseri Sr. Wille ev sahipliği yapıyor. Daha önce Brezilya ve İspanya’da sahnelenen gösteri, ilk kez İstanbul’a taşınıyor. “Hayatlarımız seslerle, makinelerle, ön sezilerle, arzularla dolduğunda insan ilişkileri nasıl değişir ve yoğunlaşır? Çağdaşlığın ortasında kendini tanımayı ve daha dolu bir yaşamı nasıl sürdürürüz?” sorularına odaklanan gösteri, bedenin, gerçek keşiflerin sonsuz olasılıklarının yeri olduğunu vurguluyor.

Bu etkinliğin biletleri tiyatrolar.com.tr’ de satılmaktadır.